ثبت نام در اتاق معاملات طلا

شما می توانید با ثبت نام در اتاق معاملات طلا آساگلد به انجام معاملات طلای آبشده بپردازید.برای ثبت نام شما می توانید از دو روش آزمایشی (ِDemo) و حقیقی (Real) استفاده کنید.

پس از ثبت نام و ساخت حساب کاربری به هر کدام از شیوه های بالا وارد پنل کاربری تان می شوید.پنل کاربری آساگلد شامل قسمت های داشبورد،کابین شخصی،اطلاعیه و پشتیبانی،ویدئوهای آموزشی،کیف پول من،معاملات نقدی و قسمت خروج می باشد.

در قسمت داشبورد که مهمترین قسمت پنل کاربری می باشد می توانید اطلاعات مربوط به موجودی کیف پول،مظنه بازار،تعداد کاربران زیرمجموعه و مجموع سود و زیان خود را ببینید.

در ویدئو آموزشی زیر مراحل ثبت نام در اتاق معاملات طلا آساگلد به هر دو روش آزمایشی (ِDemo) و حقیقی (Real) به طور کامل شرح داده شده است.

 

 

شما می توانید در ابتدا به صورت آزمایشی در سایت ثبت نام کرده و مبلغ 15 میلیون تومان موجودی کیف پول دریافت کنید که قابل برداشت نمی باشد.پس از یادگیری کامل نحوه کار با قسمت های مختلف پنل کاربری می توانید در پنل حقیقی ثبت نام کرده و به انجام معاملات خود بپردازید.

 

مجموعه ی طلای آساگلد دارای 20 سال سابقه کار در زمینه ی طلا و جواهر دارنده ی  پروانه کسب سازندگی و فروشندگی طلا از اتحادیه طلا و جواهر استان اصفهان میباشد. آساگلد معتبرترین، باسابقه ترین و پیشرفته ترین اتاق معاملات طلای آبشده در کشور می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.