طلای آبشده

اتاق معاملات طلای آبشده چیست؟

 

اتاق معاملات طلای آبشده

در اتاق معاملات طلای آبشده می توانید خرید و فروش لحظه ای طلای آبشده را با توجه به قیمت روز و جهانی به انجام برسانید. همچنین می‌توانید افدام به معامله طلای آب شده و معاملات حواله فردایی طلا نمایید.

شما همچنین می توانید در وب سایت آساگلد نیز اقدام به خرید و فروش طلای آب شده آنلاین نمایید.برای ورود به اتاق معاملات طلای ابشده و خرید و فروش در آساگلد تنها باید به اینترنت دسترسی داشت.

طلای آبشده چیست؟

به طلایی که ذوب شده باشد طلای آبشده می گویند. معمولا طلا برای استفاده اشکال مشخصی دارد. یا به شکل شمش طلا است و یا به شکل سکه و یا اشکال دیگر. برای به دست آوردن طلای ابشده باید شمش طلا یا سایر جواهرات را ذوب کرد. طلای ذوب شده مخلوطی از طلا و فلزات دیگر است که به آلیاژ دلخواه رسیده است.

عموما از طلاهای دست دوم و یا شکسته که مردم به طلافروشی ها میفروشند به دست می آید. این طلاها برای اینکه هدر نرود به کارگاه های ذوب طلا فرستاده میشوند تا در آنجا ذوب شوند و بلااستفاده نمانند. از این جهت است که طلای آبشده از ارزش بالایی برخوردار است.

 

عیار طلا چیست؟

 

به طور کل به واحد اندازه‌گیری میزان خلوص و فلزات گران مانند طلا است، می‌شود گفت عیار طلا، میزان طلا موجود در هر شی طلایی است. به دلیل نرم بودن، برای قابل استفاده شدن آن در زندگی روزمره آن را با فلزات دیگر مانند نیکل، روی، مس، نقره، پلاتین و… ترکیب می‌کنند و یک آلیاژ تقریبا محکم به دست می‌آورند.

بدیهی است که هرچه میزان فلزات بیشتر باشد شی طلایی ما ارزش و قیمت و عیار کمتری نسبت به شی طلایی دارد که میزان طلایش بیشتر است. برای فهمیدن عیار یک وسیله طلایی، فرمول ریاضی خاصی کشف شد که به وسیله آن می‌شود به راحتی عیار طلا را به دست آورد.

 

اتاق معاملات طلای آبشده

خرید و فروش طلای آبشده

خرید و فروش طلای آبشده انواع مختلفی دارد، نقدی و کاغذی.

در خرید و فروش نقدی ، طلای آبشده عیار  مشخصی دارد و شما باید پول آن را همان روز نقدا پرداخت کنید.

خرید و فروش طلای آبشده به صورت کاغذی که مقداری پیچیده تر است.طلای آبشده‌ی شرطی، طلای آبشده‌ی فردایی و طلای آبشده‌ی شنبه‌ای از جمله زیرمجموعه‌های خرید و فروش طلای آبشده به صورت کاغذی هستند.

 

نحوه معامله طلای آبشده؟

شما با مراجعه به مراکز خرید و فروش طلا می توانید اقدام به معامله طلای آبشده کنید. در معامله طلای آبشده نیازی به پرداخت کارمزد بالا و یا مالیات نیست. تنها 1 درصد مالیات در هنگام خرید و فروش باید پرداخت شود که در مقابل معاملات سکه و طلای دست اول و دست دوم مقدار ناچیزی به حساب می آید.

شمش طلا بخریم یا طلای آبشده؟

اگر هدف شما سرمایه گذاری امن با خیال راحت است، سرمایه گذاری روی کالای شرکت معتبر و معروف و البته مورد تائید از طرف بخش‌های مربوطه در کشور پیشنهاد ما است. ولی اگر بخواهید سرمایه گذاری کورکورانه و احتمال از دست دادن سرمایه خود را دارید می‌توانید از هر مغازه و یا شرکتی که اسمش را طلافروش و طلاساز بگذارد خرید کنید و خودتان علت ضرر و از بین رفتن سرمایه‌تان شوید.

ثبت نام در اتاق معاملات طلای آبشده

شما می توانید با ثبت نام در اتاق معاملات طلای آبشده آساگلد به انجام معاملات طلای آبشده بپردازید.برای ثبت نام شما می توانید از دو روش آزمایشی (ِDemo) و حقیقی (Real) استفاده کنید.

پس از ثبت نام و ساخت حساب کاربری به هر کدام از شیوه های بالا وارد پنل کاربری تان می شوید.پنل کاربری آساگلد شامل قسمت های داشبورد،کابین شخصی،اطلاعیه و پشتیبانی،ویدئوهای آموزشی،کیف پول من،معاملات نقدی و قسمت خروج می باشد.

اتاق معاملات طلای آب شده

طلای آبشده از کجا بخریم؟

اگر قصد سرمایه گذاری در بازار طلای آب شده را داشته باشید قطعا یکی از چالش های پیش روی شما نیاز به سرمایه اولیه نسبتا زیاد است، زیرا  قطعات قابل تولید طلای آبشده حداقل 20 گرم است. با ظهور اینترنت و پیشرفت تکنولوژی اکثر کسب کارها به سمت آنلاین شدن حرکت کرده اند که سرمایه گذاری در طلا نیز از این قافله عقب نمانده است.

بسیاری از افرادی که طلای آبشده را می فروشند، دلال و فاقد مجوز هستند، آنها به واحد صنفی تعلق نداشته و در بین آنها، افراد کلاهبردار نیز وجود دارد.

برخی افراد سودجو، فلزاتی مانند مس، روی و برنج را با طلا ترکیب کرده و به اسم طلای آب‌ شده می فروشند که خریداران ناآشنا متوجه این تخلف نمی‌شوند.

 

مجموعه ی طلای آساگلد دارای 20 سال سابقه کار در زمینه ی طلا و جواهر دارنده ی  پروانه کسب سازندگی و فروشندگی از اتحادیه طلا و جواهر استان اصفهان میباشد. آساگلد معتبرترین، باسابقه ترین و پیشرفته ترین اتاق معاملات طلای آبشده در کشور می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.